Get Adobe Flash player

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26
horde_1
horde_2
welpen0
welpen02
welpen03
welpen04
welpen05
welpen06
welpen07
welpen08
welpen09
Facebook Image

Wat doet SWB binnenkort?


Strict Standards: Declaration of JevDate::toSql() should be compatible with JDate::toSql($local = false, JDatabase $dbo = NULL) in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/components/com_jevents/libraries/jevdate.php on line 16
No events
May 2022
S M T W T F S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Ledensite

aanmelden voor de ledensite

Quest voor de welpen ter voorbereiding van het NAWAKA

In de voorbereiding van het NAWAKA gaan we met de welpen de uitdagingen van de organisatie aan.  Op zaterdag zijn we begonnen aan de eerste twee opdrachten


Opdracht 1 - Wie denk je wel dat je bent!?

Verzin een Waterproof naam voor jullie team. Deze teamnaam gebruiken jullie tot en met het Nawaka om de Quest te spelen, dus kies iets waar jullie allemaal blij mee zijn. Dit houdt in dat de welpen een opdracht mee naar huis hebben gekregen, een naam te verzinnen voor onze groep. Tijdens het Regio Weekend zullen wij met de welpen daar nog verder over brainstormen.

Opdracht 2 - Het oog wil ook wat…
Maak een boegbeeld, vlag, schild of bord waar de naam van jullie team (zie Opdracht 1) duidelijk leesbaar op staat. Misschien hoort er ook een speciaal symbool of kleur bij. Vergeet niet je speltaknaam erop te zetten!

Quest voor de welpen ter voorbereiding van het NAWAKAAkela heeft er voor gezegd dat we een heel mooi en heeeeeeeeeeeel groot schild hebben, om bij onze kampplek te zetten. Deze was nog helemaal kaal en moest daarom door de welpen heel mooi versierd worden. De welpen horde werd in 2 groepen verdeeld, omdat niet alle welpen tegelijk kunnen verven, de ene groep ging verven en de andere groep ging op het veld een aantal spellen spelen. Na 3 kwartier werd er gewisseld.

Hierbij het resultaat. Mooi hé! 

Hij moet nog wel verder afgewerkt worden, Scouting Willem Barendsz en de groepsnaam moet er nog op, maar daar gaan wij als leiding binnenkort mee aan de slag.Quest voor de welpen ter voorbereiding van het NAWAKAHet idee is dit met verf te doen dat deze overdag goed te lezen is, maar we willen ook nog iets met fluoricerende verf doen, zodat alles in het donker ook te lezen is. En hierna komt er een mooie lak/vernis laag over.

En toen werd het hoog tijd om een paar traantjes weg te pinken. Anne ging de welpenhorde verlaten, voor ons verdrietig maar voor Annne erg leuk. Zij mag eindelijk naar de zevenkenners. Er was een grote opkomst van de zeeverkenners om Anne te ontvoeren naar de zeeverkenners. Na een uitgebreid afscheid van de welpen werd ze via de armen van de zeeverkenners overgedragen!

Foto's

Groet Akela, Messoea, Bagheera, Shere-Khan, Tabaqui en Marala