Get Adobe Flash player

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26
horde_1
horde_2
welpen0
welpen02
welpen03
welpen04
welpen05
welpen06
welpen07
welpen08
welpen09
Facebook Image

Wat doet SWB binnenkort?


Strict Standards: Declaration of JevDate::toSql() should be compatible with JDate::toSql($local = false, JDatabase $dbo = NULL) in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/components/com_jevents/libraries/jevdate.php on line 16
No events
May 2022
S M T W T F S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Ledensite

aanmelden voor de ledensite

Welpen gaan weer kanoën: Back To Basic

Met de zon lekker warm in de lucht en de watertemperatuur goed trokken de welpen op 14 juni lekker het water op. Omdat er een hoop nieuwe welpen voor het eerst gingen kanoën besloot de leiding om weer een stevige basis te leggen voor komende tochten en kampen; Back to basic.

Welpen gaan weer kanoën: Back To BasicNa te hebben geopend werden de kano’s ingedeeld en zijn de reddingsvesten en peddels uitgedeeld. Toen iedereen op het water lag en voor de T-steiger stil lag werd er door Bagheera instructie gegeven. Er werden dingen geleerd zoals: hoe houd je een peddel vast? Hoe draai je naar bakboord of stuurboord (voor de ouders: links en rechts, respectievelijk)? Wat zijn de beste manieren van slagen maken met de peddels? Etc. Na de uitleg trokken de welpen in hun kano’s erop uit om alles te oefenen. Er werd een parcours afgelegd waar iedereen goede bochten moest maken en ook voldoende afstand moest houden voor de kano voor je! Dit ging voor de eerste keer heel erg goed! Na deze oefening zijn we weer echte waterwelpen die wel een beetje weten hoe dat varen werkt!

 

Na het kanoën hadden we het erg warm gekregen en sprongen we met z’n allen het water in! Na ook nog even lekker te hebben gezwommen zat de opkomst er weer op, maar komende weken gaan we gelukkig nog veel meer het water op!

Foto's