Get Adobe Flash player

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26
algemeen01
algemeen02
algemeen03
algemeen04
algemeen06
alpgemeen05
kano
Facebook Image

Wat doet SWB binnenkort?


Strict Standards: Declaration of JevDate::toSql() should be compatible with JDate::toSql($local = false, JDatabase $dbo = NULL) in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/components/com_jevents/libraries/jevdate.php on line 16
No events
January 2023
S M T W T F S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Ledensite

aanmelden voor de ledensite

NIEUW: Willem Barendsz APP voor Android en IOS

Vanaf 1 maart beschikbaar voor alle Scoutingverenigingen in Nederland, maar nu al beschikbaar voor alle leden van Scouting Willem Barendsz: De WillemBarendsz-APP voor jouw smartphone.

Wat mag je verwachten op onze eigen Willem Barendsz App?Via de ScoutingApp publiceren we de meest uiteenlopende onderwerpen en brengen we alle mediavormen samen: Op dit moment zijn er al pagina's in de rubrieken Nieuws, Twitter, YouTube, Media en Agenda. Binnenkort wordt de app-agenda gekoppeld aan de agenda op de vernieuwde website van Scouting Willem Barendsz.

Voor welke doelgroep is de App?De app is bedoeld voor Zeeverkenners, Stamleden, PlusScouts en Leiding. De SWB-app brengt ze actuele nieuwsberichten, mededelingen over opkomsten en kampen, algemene informatie tot en met (zomerkamp)blogs, foto's en video's en ga zo maar door. Via de app kunnen we ook kleine enquêtes verspreiden om de meningen van je leden over bepaalde onderwerpen te peilen. Met push-berichten via de ScoutingApp kunnen we nadrukkelijk de aandacht vestigen op bepaalde onderwerpen, bijvoorbeeld als zeeverkenners of stamleden op het laatste moment toch iets mee moeten nemen naar de opkomst! Een push-bericht ontvangt iedere gebruiker van jouw app direct in beeld op zijn of haar smartphone.

De Scouting Willem Barendsz App is nu gratis te downloaden van de App-stores voor IOS en Android smartphones.