Get Adobe Flash player

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26
algemeen01
algemeen02
algemeen03
algemeen04
algemeen06
alpgemeen05
kano
Facebook Image

Wat doet SWB binnenkort?


Strict Standards: Declaration of JevDate::toSql() should be compatible with JDate::toSql($local = false, JDatabase $dbo = NULL) in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/components/com_jevents/libraries/jevdate.php on line 16
No events
January 2023
S M T W T F S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Ledensite

aanmelden voor de ledensite

Nieuwjaars-Triceptie met OV Atlantis en de Alphense Reddingsbrigade

Nieuwjaarsduiken zijn in: het water in rennen, een snelle plons en weer eruit!  Dat het ook anders kan bewezen op zondag 5 januari de (Scuba)scouts van Scouting Willem Barendsz, Duikvereniging Atlantis en de Reddingsbrigade. 

Voor het eerst hield de drie verenigingen samen een nieuwjaarsreceptie aan de oevers van de Zegerplas, ditmaal omgedoopt tot triceptie. De tafel voor Edwin de Heer, een van de organisatoren van de  triceptie, is leeg, Hij installeert een grote primusbrander en een vuurschaal boven houtvuur staat ook al klaar. Maar waar is het eten en drinken? "Dat hebben we verstopt;” meldt Edwin. "Op verschillende plekken in de plas hebben de waterscouts en duikers zakken met eten op GPS coordinaten onder water neergelegd en ook op het land hebben we dingen verstopt. De bedoeling is dat de duikers het eten opduiken met behulp van een GPS.

Het eten dat we op het land verstopt hebben is ook met behulp van de GPS te vinden. Als er wat binnenkomt, maken we het warm en kunnen we allemaal wat eten.

De drie verenigingen werken al wat langer samen, enkele oudere scouts behaalden vorig jaar hun duikbrevet bij Atlantis. Door die contacten zijn de drie verenigingen ook meer gaan samenwerken, weet Ard Kuijper, voorzitter van Willem Barendsz, "Die oudste leden die nu hun duikbrevet hebben zijn de eerste ScubaScouts van Nederland;' Om het te bewijzen toont Kuijper de ScubaScout-badge

Op de twitterfoto onze gaat Scubascout Martin te water om op zoek te gaan naar Erwtensoep in blik.

Artikel uit het AD van 6 januari