Get Adobe Flash player

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26
algemeen01
algemeen02
algemeen03
algemeen04
algemeen06
alpgemeen05
kano
Facebook Image

Wat doet SWB binnenkort?


Strict Standards: Declaration of JevDate::toSql() should be compatible with JDate::toSql($local = false, JDatabase $dbo = NULL) in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/components/com_jevents/libraries/jevdate.php on line 16
No events
January 2023
S M T W T F S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Ledensite

aanmelden voor de ledensite

Welpen en Zeeverkenners vliegen over.. met een luchtje

Zaterdag 21 september zijn de oudste welpen en waterscouts overgevlogen naar de volgende speltak. Het overvliegen vol uitdagingen vindt 1 keer per jaar plaats. Ook dit jaar was het weer een spektakel met moeilijke opdrachten en leuke spellen.

Welpen en Zeeverkenners vliegen over.. met een luchtjeOm 10 uur verzamelden alle welpen samen met de zeeverkenners bij de Winthont. Op het veld tegenover het Wachtschip stonden al een paar gepionierde torens, een A-frame in de sloot, losse spijkerbroeken, een zwembad met een dubieuze substantie en een paar reuzenbenen.
De horde stelde zich op aan de oever van de sloot en de waterscouts stonden hen aan de overkant op het veld op te wachten. Via het A-frame werden de overvliegers naar het ‘heilige land’ gehaald. Daar veilig aangekomen moesten ze een set opdrachten doen om te laten zien dat ze sterk en moedig genoeg waren om waterscouts te worden. Kracht werd geshowd via het spijkerbroek hangen. Moed werd bewezen door het lopen met de reuzenbenen en behendigheid en uithoudingsvermogen lieten ze zien door als een bliksemschicht door t water te schieten met een kano!

Het grote avontuur eindigde in een levende rupsband van scouts, welpen en leiding, waarbij aan het einde een luchtje zat.... Buhhh. De aspirant stamleden mochten daarna nog laten zien dat al Plenkend een drankje ‘droog konden houden’ .. Meer zien? Foto's