Get Adobe Flash player

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26
algemeen01
algemeen02
algemeen03
algemeen04
algemeen06
alpgemeen05
kano
Facebook Image

Wat doet SWB binnenkort?


Strict Standards: Declaration of JevDate::toSql() should be compatible with JDate::toSql($local = false, JDatabase $dbo = NULL) in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/components/com_jevents/libraries/jevdate.php on line 16
No events
January 2023
S M T W T F S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Ledensite

aanmelden voor de ledensite

FEEST ! 35 JAAR SCOUTING WILLEM BARENDSZ

Op 14 maart was het precies 35 jaar geleden dat onze Scoutingvereniging in Rotterdam werd opgericht. Na de oprichting op 14 maart 1979 duurde het tot 1992 voordat ons Wachtschip Alphen aan den Rijn als thuishavenkreeg. In 2005 was er eindelijk weer 1(Alphense)zeeverkenner aan boord.

FEEST !  35 JAAR SCOUTING WILLEM BARENDSZZaterdag 15 maart was de start van ons FEESTJAAR meteen feestelijke spellenmiddag op de Gnephoek 44 met alle Waterwelpen, Zeeverkenners, Stamleden, PlusScouts en leiding van Scouting Willem Barendsz. Bij aankomst kreeg iedereen een feestelijk Jubileum T-shirt en werd met de weinige zonnestralen snel een groepsfoto gemaakt. 

 

FEEST !  35 JAAR SCOUTING WILLEM BARENDSZDe welpen en de zeeverkenners kregen ieder een ballon waaraan een wens van zichzelf kwam te hangen en een kaartje voor de ballonnen wedstrijd. Nadat iedereen klaar was met het opschrijven van de wens werden de ballonnen opgelaten. ‘1!…2!…3!… wowwww…’ Allerlei kleuren vulde het luchtruim...  Welke ballon komt het verst?  Het eerste kaartje is al per post binnengekomen. De ballon kwam wel 202 km ver. We verklappen nog niet van wie!
 
Na het oplaten van de ballonnen waren er coole posten zoals Kruisboogschieten, 4-man zaklopen, boerengolf, Supermikado, Elastiek-blik-gooien, Mega-jeu-de-boules, Clown-ballon-blazen, Elastieksjoelen en nog veel meer.  Een welp die met z’n armen en benen flink in de knoop zat bij de Megatwister verzuchtte “Het is nog best moeilijk met zoveel”, terwijl 5 andere welpen zich in een moeilijkere positie plaatsten, dan dat ze eerst al stonden.
Na de posten was er een heerlijke nasi-maaltijd van de kookstaf en gingen we naar het kampvuur. Het vuur was zo heet dat iedereen snel in T-shirt zat. Drie clowns Toon, Slim en Snugger kwamen op ons feest af en zongen allerlei liedjes met ons, waarbij we moesten zitten, staan en allerlei bewegingen maken en natuurlijk waren er ook lauwe YELLs ! Hathi vertelde een super spannend kampvuurverhaal. Het kampvuur werd afgesloten met een brandend getal 35 (dankzij onze pyromaan Cor).