Get Adobe Flash player

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26
algemeen01
algemeen02
algemeen03
algemeen04
algemeen06
alpgemeen05
kano
Facebook Image

Wat doet SWB binnenkort?


Strict Standards: Declaration of JevDate::toSql() should be compatible with JDate::toSql($local = false, JDatabase $dbo = NULL) in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/components/com_jevents/libraries/jevdate.php on line 16
No events
November 2022
S M T W T F S
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Ledensite

aanmelden voor de ledensite

Waterproof: Vlotbouwen met de Alphense Scouting groepen

Zaterdag 14 juni werd de jaarlijkse Vlottenbouwdag gehouden voor alle Alphense Jeugd. Het gratis evenement werd voor de 5de maal georganiseerd samen met Scouting Uithoek en Scouting Alphen. Zo’n 200 kinderen konden hun vlot testen op de Zegerplas.

Waterproof: Vlotbouwen met de Alphense Scouting groepen

Nog meer vlotten dan voorgaande jaren waren er dit jaar beschikbaar voor iedereen die van vlot varen en water houdt. Om 12 uur werden de eerste kinderen ingeschreven en kon onder begeleiding van ervaren ‘bouwers’een vlot gemaakt worden met pionierhout, sjorlijnen en tonnen. 

Na een klein uurtje waren de eerste vlotten klaar om op het water uitgetest te worden. Door de wind viel het nog niet mee om het vlot op gang te brengen. Met de hulp van de duikers van Seawolf lukte dat gelukkig wel.

Wethouder Han de Jager kwam een kijkje nemen op het evenementen terrein en informeerde bij zeeverkenners Merel, Sophie en Maranthe over het geheim van het vlotbouwen. Volgens de meiden van Willem Barendsz was het een fluitje van een cent: Gewoon niet bang zijn voor water en veel plezier maken! 

Voor degenen die nog wat voor hun scoutfit of uitrusting wilden aanschaffen was de mobiele scoutshop aanwezig.

Foto’s