Get Adobe Flash player

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26
algemeen01
algemeen02
algemeen03
algemeen04
algemeen06
alpgemeen05
kano
Facebook Image

Wat doet SWB binnenkort?


Strict Standards: Declaration of JevDate::toSql() should be compatible with JDate::toSql($local = false, JDatabase $dbo = NULL) in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/components/com_jevents/libraries/jevdate.php on line 16
No events
January 2023
S M T W T F S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Ledensite

aanmelden voor de ledensite

Kievieten winnen zilver bij Landelijke Scouting Zeilwedstrijden 2014

De waterscouts van Scouting Willem Barendsz hebben het afgelopen weekend, 27 en 28 september,  het zilver veroverd bij de Landelijke Scouting Zeilwedstrijden 2014, die gezeild werden bij het Scoutcentrum Harderhave bij het Veluwemeer. Bij een zwakke wind kwam het aan op teamwork, techniek en strategie om bij alle 6 de wedstrijden zo goed mogelijk te eindigen.

Kievieten winnen zilver bij Landelijke Scouting Zeilwedstrijden 2014

Ieder jaar vindt op de Landelijke Scouting Zeilwedstrijden (LSZW) de krachtmeting plaats tussen de beste teams van de zeilwedstrijden uit elke regionale admiraliteit. Dit jaar was het een speciale edite: de 25-jaar-jubileum-editie.  

Met het behaalde resultaat van de RA4-cup, mocht onze bak, de Kievieten, uitkomen in Klasse 1. De 5-koppige bemanning Querine, Joep, Famke, Rutger en Merel zetten in 6 wedstrijden een uitstekend resultaat neer, wat voornamelijk kon worden behaald door hele goede start-timing, teamwork bij het trimmen van de vlet tijdens het zeilen en stalen zenuwen bij de 2 roergangers (Joep en Querine)

Kievieten winnen zilver bij Landelijke Scouting Zeilwedstrijden 2014

.  Na de eerste 3 wedstrijden op zaterdag stond het team even bovenaan in de totaal score.  Zaterdagmiddag en zondag morgen wisten onze kanjers steeds hoog genoeg te eindigen om uiteindelijk het zilver mee naar huis te nemen. Dolgelukkig namen onze Kievieten de beker in ontvangst.

Fantastisch resultaat !  Van harte gefeliciteerd !! 

Alle winnaars hebben van de leiding de jubileum badge gekregen.

Foto's