Get Adobe Flash player

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26
wacht03
wacht04
wacht05
wacht_1
wacht_2
wacht_3
Facebook Image

Wat doet SWB binnenkort?


Strict Standards: Declaration of JevDate::toSql() should be compatible with JDate::toSql($local = false, JDatabase $dbo = NULL) in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/components/com_jevents/libraries/jevdate.php on line 16
No events
May 2022
S M T W T F S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Ledensite

aanmelden voor de ledensite

4Tuoze Matroze winnen de Regionale Scouting Wedstrijden !

De waterscouts van Scouting Willem Barendsz hebben de scoutingwedstrijden voor de Regio Hollands Midden gewonnen.  Zij mogen samen met 5 beste ploegjes door naar de Landelijke Wedstrijden in Baarn!

4Tuoze Matroze winnen de Regionale Scouting Wedstrijden !

Van 11 tot  13 april gingen de 4Tuoze Matroze en Kalapulgad, twee gelegenheidsbakken van Scouting Willem Barendsz tijdens de RSW2014 de strijd aan met 60 andere ploegen.

Nadat iedereen op vrijdagavond gezellig in de kampvuurkuil was gaan zitten, klonk er opeens een alarm! Dit alarm diende als aankondiging voor onze quizmasters Ad & John. Ook maakten we kennis met de themafiguren: de Piraat, de Diepzeeduiker, Kapitein Iglo en de (op)zweperige Temmer. Toen opeens klonk er wéér een alarm… een Tsunami.
Foto

Met creativiteit, samenwerking en scouting technieken konden de wedstrijdpunten worden verzameld. Een thema maaltijd koken, de zelfgemaakte themakleding (visticks en matrozen), een hike met posten onderweg, een postenspel op het Naaldenveld, overal konden punten mee worden verdiend. Elke dag was er een kampkrant met het nieuws van de dag. (lees de vrijdag krant hier).

Op zondagmiddag was het  tijd voor de uitslag. De Kalapulgad van Myrthe deden mee buiten mededinging en eindigden op de 16de plaats.  Daarna werd het superspannend op welke plek de 4Tuoze Matroze geeindigd waren.  Bekijk in het onderstaande filmpje maar eens hoe spannend de uitslag was.