Get Adobe Flash player

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26
horde_1
horde_2
welpen0
welpen02
welpen03
welpen04
welpen05
welpen06
welpen07
welpen08
welpen09
Facebook Image

Wat doet SWB binnenkort?


Strict Standards: Declaration of JevDate::toSql() should be compatible with JDate::toSql($local = false, JDatabase $dbo = NULL) in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/components/com_jevents/libraries/jevdate.php on line 16
No events
May 2022
S M T W T F S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Ledensite

aanmelden voor de ledensite

7 kuub zwervuil uit de Oude Rijn door Waterwelpen van Scouting Willem Barendsz

Tijdens Wereld Waterdag op zaterdag 22 maart hebben de welpen van Scouting Willem Barendsz de handen flink uit de mouwen gestoken om de meest vervuilde oevers van de Oude Rijn in Alphen aan den Rijn schoon te maken.

7 kuub zwervuil uit de Oude Rijn door Waterwelpen van Scouting Willem BarendszMet ondersteuning van dames van Ladies’Gilde Groene Hart, ADV Atlantis en een platbodem rondvaartboot van de VVV Boskoop gingen zij enthousiast het zwerfvuil met schepnetten, grijpertjes en harken te lijf.

In groepjes gingen de waterwelpen aan boord van de platbodem om plastic, lege verpakkingen en flessen uit het riet te halen bij de oevers aan de Kortsteekterweg. Met lange harken en grijpertjes werden de oevers meter voor meter uitgekamd. Aan de wal waren andere groepjes welpen ondertussen bezig om het vuil op de kant te halen, te sorteren en in grote plastic zakken te doen.

Dat het miezerde deerde de welpen niet, want uiteindelijk wisten ze in 2 uur tijd ruim 7 kuub aan zwerf en drijfvuil uit de Oude Rijn te halen. 7 kuub zwervuil uit de Oude Rijn door Waterwelpen van Scouting Willem Barendsz

Rond 11 uur kwam wethouder Tseard Hoekstra een kijkje nemen en bracht wat lekkers mee voor de milieubewuste kids. “Een fantastisch prestatie” noemde Erik van Loon van Stichting Aquarius het resultaat van de waterscouts en hun begeleiders.

Met dank aan Peter Westgeest (gemeente Alphen aan den Rijn) voor de perfecte samenwerking !

Foto’s